Příležitost pro absolventy: Metadatový/á specialista/ka DWH/BI

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

O nás
Útvar Information Management se věnuje mimo jiné rozvoji a správě datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na včasné dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů. Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

Co bude Tvojí náplní práce?
- Ze začátku se budeš hodně učit a poznávat specifika databázového systému *Teradata a způsob řízení zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter.
- Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Informačního managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.
- Tvým denním chlebem bude řešení provozních incidentů, kontrola kvality dat a především údržba, vývoj a optimalizace metadatových řešení nad procesy napříč všemi u nás používanými platformami.

Budeme rádi, když nám pomůžeš zkrotit metadata tak, aby se s jejich pomocí naše data o sebe dokázala postarat sama.

Požadavky

>Hledáme kolegu či kolegyni do vznikajícího týmu v oblasti business intelligence/data warehouse se zaměřením na provoz metadatových řešení.
Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.
Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - nápadů máme hodně.

Oceníme zejména:
- zájem o Business Intelligence, Data Warehouse, Data Integration, ETL, řízení procesů, metadata
- logické, analytické a abstraktní myšlení
- zájem neustále se rozvíjet

Hodit se Ti bude:
- základní znalost SQL a principů programování
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám

Výhodou Ti může být i:
- znalost libovolného ETL nástroje, Teradaty, MS SQL
- zkušenost s datovým modelováním

Zaměstnanecké výhody

- Bohatý systém benefitů - můžeš si ho projít na http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity/.
- Možnost home office a pružnou pracovní dobu.
- Samozřejmostí je řada externích a interních školení.
- V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu smysluplné pracovní náplně.
- Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy