Příležitost (nejen) pro absolventy: Junior administrátor/ka Business Intelligence - možnost zkráceného úvazku

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Baví tě zkoumat nové technologie, příležitosti a ještě neobjevená řešení? Pak jsi tu správně. Hledáme posilu do provozního týmu Business Intelligence Komerční Banky.

Každý den je vygenerováno obrovské množství dat, které potřebuje banka zpracovat a jsme to právě my, kdo se stará o to, aby data doputovala, kam mají, viděli je Ti správní uživatelé a mohl se od nich odvíjet další chod celé banky.

Co Ti práce přinese?
- Práce Ti poskytne široký rozhled po světě Business Intelligence.
- Budeš pracovat s klasickými technologiemi, které znáš ze školy, ale seznámíš se i s novými a moderními nástroji, které mají velkou budoucnost.
- Je možné si z širokého spektra našich činností zvolit pro Tebe nejzajímavější oblast, které se budeš chtít věnovat.
- Přijde Ti, že celou oblast už znáš jak vlastní boty? I to umíme řešit, není problém si v průběhu času pracovní náplň rozšířit nebo pozměnit. Vše záleží jen na Tobě a Tvé aktivitě.
- Budeš se neustále vzdělávat, školení a semináře si můžeš vybrat dle vlastních preferencí.

S jakými činnostmi se u nás v týmu potkáš?
- Administrace a podpora BI systémů
- Administrace, podpora a komunikace s uživateli
- Inovace - hledání nových a efektivnějších řešení, než jsou ta stávající
- Rozvoj provozních procesů a standardů
- Řešení provozních problémů a incidentů
- Správa, údržba a drobný vývoj v oblasti metadat

Požadavky

>- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Logické a analytické myšlení
- Základy SQL, zkušenosti s databázovými systémy
- Angličtina (komunikativní úroveň)
- Pečlivost a přesnost
- Schopnost komunikovat s uživateli
- Výhodou jsou zkušenosti se systémy Teradata, PowerDesigner, Informatica, Cognos, Qlik Sense nebo frameworkem Hadoop

Zaměstnanecké výhody

- Nikdo nás v práci nedrží – pracovní doba je flexibilní
- Potřebuješ občas pracovat z domova? Není problém, Home Office je u nás běžná věc
- Benefity jako Cafeterie, stravenky, slevy na produkty KB, příspěvky na penzijní a životní pojištění nebo 2 dny zdravotního volna jsou samozřejmostí
- Jedinečné a široké zkušenosti v oblasti BI/DWH
- Práci v profesionálním prostředí v přímém kontaktu s opravdovými odborníky
- Silné a stabilní zázemí Komerční banky a mezinárodní finanční skupiny Société Générale
- Možnost spolupráce i na částečný úvazek

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy