Příležitost (nejen) pro absolventy: Datový specialista DWH/BI - možnost zkráceného úvazku

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

O nás
Útvar Information Management se věnuje řízení informací na úrovni architektury, bezpečnosti i rozvoje a správy datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů. Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

S jakými technologiemi se u nás potkáš?
Za začátku se budeš hodně učit a poznávat:
- specifika databázového systému Teradata
- způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
- prezentace dat pomocí reportů v nástroji Cognos
- objevování Big Data platformy

Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Information Managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.

Požadavky

>Koho hledáme?
Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti business intelligence/data warehouse.
Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.
Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

U všech zájemců oceníme zejména zájem o:
- Business Intelligence a Data warehouse
- Big Data
- Data Integration

A kromě toho se Ti bude hodit i:
- základní znalost SQL
- logické a analytické myšlení
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám

Zaměstnanecké výhody

Celý systém nadstandardních benefitů si můžeš projít na http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity/ .
V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu pracovní náplně. Samozřejmostí je řada externích a interních školení. Každý si najde své uplatnění, ať už jsi:
- databázista a chceš optimalizovat tabulky a skripty
- analytik a chceš řešit provozní incidenty
- procesní expert a láká Tě zlepšovat procesy
- report guru a baví Tě komunikace s non-IT kolegy

Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy