Stáž pro studenty v IBM Smarter University

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

IBM Česká republika, spol. s r.o.

Popis pozice

Stáž v IBM Smarter University je prestižní tříměsíční neplacená stáž pro studenty středních a vysokých škol. V průběhu stáže se budeš podílet na reálných projektech, a to u zákazníka nebo přímo v IBM v Praze. Na stáži tě bude mít na starosti seniorní mentor, který ti pomůže seznámit se s IBM technologiemi.

Požadavky

Hledáme studenty, kteří:
- jsou motivovaní a chtějí na sobě pracovat
- mají zájem se vzdělávat a učit od odborníků a profesionálů ve svém oboru
- chtějí získat praxi a dělat to, co je bude bavit
- se rádi zdokonalí v soft-skills dovednostech v rámci našich workshopů

Zaměstnanecké výhody

Osobní i profesní rozvoj
Šanci pokračovat v trainee programu
Zkušenosti z práce na reálných projektech
Možnost udělat si technické mezinárodně uznávané certifikace a účastnit se technických školení
Možnost spolupráci s našimi odborníky můžete psát bakalářskou nebo diplomovou práci
Součástí stáží i trainee programu jsou legendární teambuildingy

Staneš se součástí jedné z největších IT firem, kde s ebudeš učit od expertů na IoT a umělou inteligenci. Získáš praxi na reálných projektech. Pokud budeš mít zájem, můžeš si udělat mezinárodně uznávaný certifikát.

Více informací a registrace na facebooku IBM Smarter University Praha

Adresa

V Parku 2294/4
Praha 4 - Chodov
14800

Zobrazit detail této firmy