Trainee R&D Data Scientist pro LMC (Jobs.cz, Prace.cz atd.)

Lokalita

LMC, Lighthouse Towers, Jankovcova 1569/2c, Praha 7

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

LMC

Popis pozice

Dumáš nad tím, co je to ten R&D? Research and Development. Zajímá tě, co tam asi tak děláme? To je dobře, protože nejdůležitějšími předpoklady pro účast v trainee programu Talent Incubator je zvídavost a chuť učit se. Tak pojď, přetavíme teorii o machine learningu, neuronových sítích a statistice do praxe.

Co tě teda čeká?

• Trainee program je na 1,5 roku a je placený.
• Budeš u nás min. 20 hodin týdně. Když to bude na full-time, budeme jedině rádi:) Na všem se samozřejmě dá dohodnout.
• Staneš se součástí R&D týmu, který vede Marek Gizela, který bude tvým mentorem.
• R&D tým pracuje s daty, nad kterými staví praktické produkty, které můžou denně používat miliony lidí, např. Recommendation Engine nebo Document Parser.
• V LMC máme tak trochu pionýrskou roli, takže budeš mít možnost si osahat hromadu nových technologií.
• Ale i ty, které už používáme, nejsou k zahození :) Kafka, Mongo, Aerospike, Docker (Swarm), Ansible.
• Služby primárně píšeme pro cloud.
• V rámci rotace budeš mít možnost nakouknout i do jiných týmů, se kterými budeš spolupracovat.

Co se vše naučíš?

• Na základě dat postavit hypotézu, potvrdit ji, nebo vyvrátit, natrénovat model, změřit jeho kvalitu a nasadit do produkce.
• Vyvíjet v Pythonu, používat Git, dělat code review.
• Efektivně spolupracovat v týmu.
• Sáhneš i na návrh služeb postavených nad daty.

Požadavky

Jak si tě představujeme?

• Rozhodujíci je logické uvažování a bystrá, rychlá a otevřená mysl.
• Přepokládáme, že jsi student nebo absolvent technické VŠ, ale třeba se pleteme.
• Zajímáš se o machine learning a data science.
• Máš alespoň základy programování.
• Rád/a se učíš věci sám/a, klidně i metodou pokus-omyl.
• Nastudovat dokumentaci v angličtině pro tebe není problém.

Každopádně nehledáme supermana/superwoman. Spíš někoho, kdo k nám zapadne a nebojí se práce:)

Zaměstnanecké výhody

Co ti u nás bude dělat radost?

• Pohodový tým, od kterého se můžeš hodně naučit. Víme, že to může znít jako klišé, takže budeme rádi, když si s námi dáš den na zkoušku, abys nekupoval/a zajíce v pytli.
• Velice pěkná finanční odměna.
• Velký prostor pro získávání nových zkušeností a pro tvoje další vzdělávání.
• Zkušenosti budeš také nabírat na workshopech a konferencích.
• Dovolená včetně tzv. volňásků (volných dnů na cokoliv).
• V naší firemní čajovně ochutnáš ty nejlepší čaje z celé Asie. Co třeba Zlatý strom nebo Rudý hrom?
• Nebo dáš spíš přednost vynikající fair-trade kávě?
• Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii.
• Kolárna přímo u nás v baráku, stravenky a další více či méně důležité věci.

35000-40000/měsíc (při plném úvazku)

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Jankovcova 1569/2c
Praha 7
17000

Kontakt

www.lmc.eu

Zobrazit detail této firmy