BRIGÁDA: Vývoj systémů využívajících NLU (IH05)

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

informatika matematika technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Digitech Automotive s.r.o.

Popis pozice

Zajímá Vás vývoj NLU (Natural language understanding) a chcete získat praxi v komerčním sektoru v oblasti vývoje nových systémů pro automobily? Máte čas pracovat 20 hodin týdně a k tomu ještě cit pro jazyk a českou gramatiku? Pak pro Vás máme zajímavou příležitost. Jedná se o spolupráci, kterou si můžete přizpůsobit podle Vašich časových možností a skvěle tak skloubit studium i práci.

Popis činností
- Spolupráce při vývoji systémů zpracování přirozeného jazyka v oblasti automotive
- Vytváření modelu (SLM) pro český jazyk, formulace gramatických pravidel veškerých možných variant/synonym a syntaxe hlasových příkazů (řidič – auto)
- Komunikace s kolegy na denní bázi a reporting projektovému vedoucímu

Požadavky

>- Výborné znalosti českého jazyka a gramatiky
- Základní znalosti počítačové a matematické lingvistiky
- Základní znalost regulérních výrazů
- Komunikativní (pokročilou) znalost AJ nebo NJ
- Znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- Základy programování (Python)
- Pečlivost
- Chuť učit se novým věcem
- Logické myšlení a trpělivost

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
- Příležitost k získání praxe při studiu
- Pružnou pracovní dobu
- Získání zkušeností v perspektivní oblasti automotive
- Práci pro stabilní mezinárodní společnost
- Příležitost pro využití cizích jazyků

Adresa

Novodvorská 994/138
Praha 4
14221

Kontakt

katerina.brozkova.markova@e4t.cz

Zobrazit detail této firmy