Statistické analýzy hydrologických dat pro účely vývoje katastrofických modelů (stáž)

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie matematika

Popis pozice

Nabízíme možnost spolupráce na sběru a vyhodnocení časových řad hydrologických měření, zejména průtoku, srážek a výkyvů mořské hladiny. Dále zpracovní a analýzu škodních dat z reálných povodňových situací a asitenci při stanovování zranitelnostních křivek. Nabídku lze částečně upravit dle požadavků/zájmu studenta a okamžité pracovní náplně. Je také možné zpracování bakalářské resp. diplomové práce.

Požadavky

Dobrá úroveň matematické statistiky, aktivní znalost anglického jazyka a alespoň částečnou znalost systému R, zkušenosti s GIS či znalost hydrologie je výhodou.

Stáž je určena studentům vyšších ročníků Matematicko-fyzikální fakulty, či oborů Přírodovědecké fakulty s výukovou pravděpopodobnosti a statistiky.

Adresa

Václavské náměstí 19
Praha 1
1100

Kontakt

lenka.hralova@aon.cz

Zobrazit detail této firmy