Java Trainee program - Staň se junior vývojářem

Lokalita

Krakovská 9

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

CN Group

Popis pozice

Ahoj, zajímá Tě oblast IT a chceš se naučit programovat?

Právě pro Tebe máme skvělou a jediněčnou příležitost si to zkusit a začít svojí kariéru v IT - jmenuje se CN University.

Jsme IT firma a hledáme nové, talentované a motivované tváře, které mají chuť a nadšení a čekají na přiležitost. Nemáš žádné nebo jen malé praktické zkušenosti s vývojem nebo testováním softwaru, ale chceš dostat šanci a ukázat co v Tobě je? Pak je tato šance přesně pro Tebe!

CN University je námi vyvinutý tzv. On-the-job trainee program, který je koncipován formou brigády a spolupráce na dohodu o pracovní činnosti (pokud můžeš pracovat na full time, tak samozřejmě klasickou pracovní smlouvou). Během přibližně 6 měsíců projdeš 3 fázemi, na konci kterých dostaneš pracovní nabídku na spolupráci s naší společností jako Junior Developer.

Do dnešního dne jsme spustili celkem 9 kol CN University a objevili hromadu talentů, kteří u nás dostali přiležitost. Pokud chceš být dalším z nich, čti dál!

Aktuálně rozbíháme další kolo programu, tentokráte hledáme talent do naší pobočky v Praze ! První fáze trainee programu začne již co nevidět a proto neváhej a přihlas se!

Požadavky

Co od Tebe očekáváme?
- velkou motivaci na sobě zapracovat a rozvíjet se v oblasti vývoje a testování softwaru
- schopnost se velmi rychle učit nové věci - máme úžasné mentory a seniorní vývojáře, kteří se ti budou věnovat, ale bez ochoty se neustále učit něco nového to nepůjde
- nadšení pro nové technologie a nadšení pro svět IT
- základní znalosti o vývoji nebo testování softwaru jsou určitě velkou výhodou, ale v žádném případě nejsou podmínkou
- rozhodně se neobejdeš bez analytického myšlení a selského rozumu
- nebudeš se bát mluvit anglicky - jasně, všichni děláme chyby, ale důležité je, že budeš mluvit- jen s písemnou angličtinou by to u nás nešlo
- smysl pro humor - bez toho to u nás také nepůjde, nejsme žádní suchaři a introverti zalezlí ve sklepních kancelářích bez okna
- můžeš pracovat po dobu 6 měsíců alespoň na poloviční úvazek (jsme flexibilní a vždy se domluvíme podle Tvých časových možností)

Zaměstnanecké výhody

Co Tě u nás čeká:
- hodně nových zkušeností ale i hromada legrace
- dostaneš možnost pracovat na reálných projektech v mezinárodní IT společnosti
- budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi a jak my říkáme našimi IT Pros :)
- vylepšíš si znalosti angličtiny případně i němčiny
- dostaneš možnost vzdělávání i osobního růstu
- fajn kolektiv a neformální firemní kulturu

Co musíš udělat proto dostat se do programu?
Pošli nám motivační dopis (pouze CV nám nestačí), proč právě Tebe máme vybrat do programu a ideálně ukázku svého kódu (ale pokud jsi IT naprosto nepolíben, tak nám stačí motivační dopis:)

Následně Tě pozveme na informativní schůzku, kde se dopodrobna dozvíš, co tě u nás čeká a očem celý trainee program je.

Informativní schůzka se bude konat: 21.9. 2017 v našich kancelářích v Praze.

Naše kapacity na úvodní informativní schůzku jsou bohužel omezeny prostorem - takže doporučuji si dát na motivačním dopise záležet ;)

Více o programu a naší společnosti se dozvíš na: http://www.cnjobs.cz/cnuniversity

Tak neváhej, a přihlaš se!

120 CZK/hodina

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Ve Smečkách 20
Praha 1
11000

Kontakt

602 342 365

Zobrazit detail této firmy