IT specialisté ČSSZ

Lokalita

Praha 5

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Česká správa sociálního zabezpečení

Popis pozice

Jedná se o odborné práce v týmu po boku analytiků a projektových manažerů nad jedním z největších výpočetních systémů v ČR spočívající v tvorbě aplikačního a programového vybavení pro důchodové agendy, případně vývoje aplikací nemocenského pojištění a výběru pojistného.

Požadavky

Dle konkrétní pozice požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu. Jedná se o výběrová řízení dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Bližší informace naleznete na www.cssz.cz.

Zaměstnanecké výhody

- 25 dní dovolené

- 5 dní indispozičního volna

- ubytovna hotelového typu v areálu úřadu

- stravenky

- pružná pracovní doba

dle platového tarifu, PT 11-13

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Křížová 25
Praha 5
22508

Kontakt

257 062 824

Zobrazit detail této firmy