Junior programátor (Comfort Finance Group)

Lokalita

Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Držíme při sobě a baví nás to spolu. Hledáme k sobě fajn člověka, který nás posune zase o kus dál, nepojede dál bezhlavě v zajetých kolejích, ale sám přijde s nápadem, jak co řešit.
Nabízíme ti pestrou práci při tvorbě a rozvoji interního informačního systému a spolupráci s analytickým týmem na technickém návrhu řešení nejrůznějších problémů. Našim cílem, a také tvým bude automatizace jednotlivých procesů tak, aby se eliminovala chybovost a čas strávený administrativou.

Proč právě u nás?
• práce v mladém, malém a cílevědomém týmu
• nebudeš na to sám – se vším ti pomůže náš zkušený programátor
• příjemné prostory kanceláří na Vinohradské ulici – 3 minuty pěšky od stanice metra Jiřího z Poděbrad
• jsme otevřeni spolupráci i na zkrácené úvazky, pokud třeba ještě studuješ
• během dne si můžeš dát skvělé kafe
• máme širokou škálu benefitů, například stravenky nebo plně hrazenou Multisport kartu
• zajímavé platové ohodnocení
• a hlavně – daná pozice nemusí být pro tebe konečnou. Rosteme a s tím přibývají nové projekty, a to s sebou nese požadavky na nové specializované pozice

Požadavky

• znalost Pythonu (Django výhodou) nebo PHP
• základní dovednosti (HTML, CSS, JS)
• předchozí zkušenost s WordPressem uvítáme
• výhodou Linux – ne však podmínkou
• ale především vlastní iniciativa a kreativita

Napiš nám na jk@comfortfinancegroup.com a dohodneme si schůzku!