Trainee do oddělení kvality (HEINEKEN)

Lokalita

Velké Březno

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
chemie potravinářství technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

HEINEKEN Česká republika, a. s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidejte se k nám. Jsi čerstvým absolventem, zajímá tě oblast kvality a máš ambice se rychle v práci posouvat? Do pivovaru Velké Březno hledáme trainee do oddělení kvality. V našem trainee programu se nemusíš bát úzkého zaměření - postupně si projdeš celým pivovarem a budeš se pomocí svého kouče a mentora připravovat na manažerskou nebo specialistickou roli.

Náplň práce:
- Zvládnutí technologie výroby piva
- Práce na projektech a vedení týmů
- Obsluha technologie výrobního procesu
- Evidování dat o průběhu procesu výroby piva
- Provádění jednoduchých údržbářských činností na technologii
- Reporting

Požadavky

- Absolvent technické vysoké školy – strojní, elektro výhodou
- Komunikativní angličtina
- Znalosti práce na PC (PowerPoint a Excel na pokročilé úrovni)
- Touha učit se
- Časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, přirozená autorita
- Ochota pracovat ve vícesměnném provoze

Další informace

- Koučink od ředitele pivovaru a mentoring od department leadera během celého programu
- Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
- Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
- Motivační finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo!
- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud splňujete požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, přihlaste se, prosím, zde: http://heineken.jobs.cz/

Požadované vzdělání

Mgr