Vývojář webových aplikací (Hnutí DUHA)

Lokalita

Praha případně Brno, možnost home office

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme někoho, kdo nám pomůže realizovat část on-line projektů či webových aplikací, které umožní zapojování tisíců lidí do práce organizace, která je v této oblasti leadrem. A výhledově zbudovat kompletně nový web Hnutí DUHA. Vaše práce tak bude inspirovat další významné neziskové organizace.

Jaká je náplň této pozice?
Realizace webových projektů (micro sites i komplexních webových projektů) a webových aplikací. Příklady:
- www.zachranmenarodniparky.cz
- www.vrattelidemprava.cz
- www.hnutiduha.cz (plánuje se kompletní nová webová prezentace organizace zajištěná interními i externími silami)
- www.umenizit.hnutidha.cz
- www.hnutiduha.cz/podpora/lp
- Aktivní spolupráce na rozvoji online fundraisingu.

Forma spolupráce: dodavatel služeb (živnostenský list)
Rozsah spolupráce: do 60 - 100 hodin / měsíc
Očekávaný nástup: 1. 10. 2017

Požadavky

Hledáme někoho, kdo:
- ovládá PHP, MySQL, HTML 5, CSS 3, jQuery.
- orientuje se v redakčních systémech Wordpress a Drupal 7, případně má chuť k nim přičichnout.
- má analytické a logické myšlení.
- výhodou je: znalost Sendgrid API a/nebo MailChimp API, Facebook API a Instragram API, pokročilá znalost Google Apps

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?
- spolupráci na cca 60 hodin měsíčně (výhledově více, pokud vyjdou plány na stavbu nového webu Hnutí DUHA) na živnostenský list,
- odměnu odpovídající náročnosti práce (dle odpracovaných hodin na jednotlivých projektech),
- velice flexibilní pracovní dobu,
- zázemí kanceláře v centru města (Praha nebo Brno) a možnost práce z domova,
- účast na projektech, které přímo i nepřímo zlepšují životní prostředí a občanskou společnost kolem nás,
- přátelskou kulturu práce.

Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis do 21. 8. 2017.
Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “vývojář” a preferované místo práce (Praha/Brno).

Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům, které proběhnou v polovině září 2017 v Brně. Další informace poskytne: Vratislav Vozník, telefon 607 258 508.