PORTFOLIO MANAGEMENT ADMINISTRATOR

Lokalita

náměstí Republiky 1079/1a, Praha 1

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

WOOD & Company Financial Services, a.s.

Popis pozice

Baví tě komunikovat s lidmi, a to jak v češtině, tak angličtině? Jsi pečlivý, umíš napsat obchodní dopis a logické uvažování není tvůj nepřítel? Pokud jsme Tě právě popsali, pošli nám své CV!

Kdo jsme?
Jsme WOOD & Company Financial Services, a.s., přední obchodník s cennými papíry, který zaměstnává více než 200 zaměstnanců v šesti geografických oblastech: v Praze, Londýně, Miláně, Bratislavě, Varšavě a Bukurešti a do naší pražské centrály právě hledáme „pravou ruku“ našeho Portfolio Managera.
Jako Portfolio Management Administrator budeš:

- Získávat relevantní informace/dokumentaci od klientů podle principu KYC (know your client)
- Zpracovávat administrativu, včetně klientské dokumentace
- Na pravidelné bázi rozesílat dokumenty klientům fondu
- Pomáhat s přípravou přehledů, prezentací a dokumentace
- Spolupracovat s účtárnou pro zajištění plateb všech faktur
- Pomáhat Portfolio Managerovi s péčí o klienty (relationship management)

Požadavky

Jaký bys měl/měla být?
- Zodpovědný, pečlivý, schopný výborně komunikovat s ostatními
- Schopný domluvit se anglicky – jak slovem, tak písmem
- Schopný logického uvažování
- Zvládáš MS Office, zejména MS Excel
- Jsi studentem 4-5. ročníku VŠ (ekonomický či právní směr výhodou)

Zaměstnanecké výhody

- Částečný pracovní úvazek
- Zodpovědnou a zajímavou práci v centru Prahy (Palladium)
- Přátelský kolektiv, profesionální mezinárodní prostředí
- Pracovní telefon i pro soukromé účely

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

nám. Republiky 1079/1a
Praha 1
1100

Kontakt

HR@wood.cz

Zobrazit detail této firmy