Machine Learning Developer - stáž

Lokalita

Praha 2

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Blindspot Solutions s.r.o.

Popis pozice

Zajímáš se o aplikaci umělé inteligence v praxi? Chceš navrhovat rozsáhlé datové pipelines, které zpracovávají obrovská množství dat? Zajímá tě deep learning, víš nebo se chceš dozvědět, co je LSTM a TensorFlow a jak rozsegmentovat zákazníky podle jejich nákupní historie? Rozumíš matematické optimalizaci a zajímáš se o nejnovější algoritmy v oblasti vehicle routing problémů? Chceš psát software tím správným způsobem a vidět svůj kód v produkci? Přihlaš se k nám.

Téma lze řešit i v rámci diplomové, bakalářské či doktorské práce.

Požadavky

>Informatika / inženýrské vzdělání (probíhající)
Znalosti statistiky a matematiky;
Pokročilé programovací schopnosti (Java, Python, Scala);
Schopnost rychle se učit a snadno pochopit nové pojmy;
Vášeň řešit obtížné úkoly;
Profesionalita, preciznost.

Zaměstnanecké výhody

Práce v motivovaném a vysoce kvalifikovaném týmu profesionálů;
Odpovědnost za vlastní práci;
Motivující finanční ohodnocení;
Moderní kanceláře v centru Prahy (Palackého náměstí) s nádherným výhledem na Pražský hrad;
Kariérní růst (pokud vidíme skutečný zájem, nic není nemožné);
Snídaně, obědy a občerstvení hrazené společností každý týden;
Firemí akce (semináře, hackathony, teambuildingy).

Smluvní podle dovedností

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Břežánecká 758/2
Praha 5
15800

Kontakt

eliska.grendelova@blindspot.ai

Zobrazit detail této firmy