Data Scientist – Praha

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Popis pozice

Klíčové náplně a charakteristiky činnosti:
• ČSOB leaderem v oboru (v proobchodní analýze dat) v rámci KBC skupiny
• silná podpora vrcholového managementu na mezinárodní úrovni
• hledání obchodních příležitostí na základě statistických zpracování dat, samostatnost, zodpovědnost a kreativita při zpracování a analýze převážně klientských dat ČSOB skupiny
• aplikace a využití statistických metod pro nalezení vztahů, podobností a předpovědi budoucího vývoje pro podporu obchodu a prodeje
• interpretace statistických výsledků a představení výstupů interním klientům a managementu
• silná perspektiva, využití špičkových analytických nástrojů

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání matematického (pravděpodobnost, statistika, ekonometrie) nebo ekonomického směru s prokazatelnými znalostmi statistiky
• znalost kvantitativních i kvalitativních statistických metod (praktická zkušenost a praxe je vítána)
• schopnost analytického řešení úlohy - rozdělení problému na dílčí části a stanovení postupu řešení („problem solving”)
• dobrá znalost anglického jazyka
• základní znalost databázových systémů MS SQL, Terradata Aster
• základní znalost statistického softwaru (např. IBM SPSS, R.) je vítána
• zkušenosti z analytické oblasti, případně matematického modelování jsou vítány (nejsou podmínkou)
• týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
• kreativní myšlení, ochota učit se nové věci a hledat optimální a komplexní řešení obchodních problémů

Zaměstnanecké výhody

• možnost uplatňovat kreativní myšlení a hledat neotřelá řešení
• variabilní náplň práce umožňující poznat různá portfolia a segmenty ČSOB skupiny
• nadstandardní platové ohodnocení
• silné zázemí renomované společnosti
• perspektivní práci v kolektivu mladých lidí
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, balík zaměstnaneckých výhod

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
15057

Kontakt

jsvecova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy