Chemik analytik s praxí do hydrochemické laboratoře (Brno)

Lokalita

Brno

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
chemie
Zaměstnavatel

GEOtest Brno, a.s.

Popis pozice

Do našich laboratoří v Brně přijmeme chemika analytika s praxí v oboru.

Jedná se o práci v hydrochemické laboratoři. Hlavní pracovní náplní je stanovení organických i anorganických analytů v pevných i kapalných vzorcích z oblasti životního prostředí včetně vyhodnocování výsledků zkoušek (elektrochemie, spektrofotometrie UV-VIS a IR, GC/FID, GC/MS). Příprava kapalných i pevných vzorků k analýze. Postupně zabezpečování kontrolní činnosti v laboratoři (výsledky zkoušek, výstupy z laboratoří, protokoly o zkouškách, interpretace výsledků zkoušek, řízení kvality), tvorba dokumentace, validace a akreditace nových analytických metod.

Požadavky

Klíčové požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru chemie (PřF MU, UPce, PřF UK, VŠCHT výhodou)
  • praxe minimálně 5 let v oboru nebo absolvent Ph.D. studia v oboru analytická chemie
  • samostatnost

Požadavky na znalosti a dovednosti:

  • znalost laboratorních a chemických principů, terminologie, materiálů, vybavení a technického zabezpečení analytické laboratoře, základní znalosti v oborech anorganické, organické a analytické chemie životního prostředí
  • praktické zkušenosti a schopnost samostatné práce v oblasti spektroskopických a chromatografických analytických metod (především UV-VIS, IR, GC GC/MS)
  • praktické zkušenosti s vedením týmu a organizační prací v laboratoři

Další požadavky:

  • schopnost samostatné práce a řešení odborných problémů
  • flexibilita
  • ochota učit se nové metody a postupy
  • rámcová znalost systému managementu kvality dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 vítána
  • aktivní znalost angličtiny

Další informace

Nabízíme:

  • práci v zavedené, stabilizované společnosti
  • možnost dalšího karierního růstu a osobního rozvoje
  • možnost dalšího vzdělávání
    1. a 14. plat, prémie
  • odměny k výročí zaměstnance
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • kratší pracovní doba - 7,5 h
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • bezplatné parkování v areálu firmy
  • příspěvek na rekreaci a zájmovou činnost dětí
  • příjemné pracovní prostředí
  • další zaměstnanecké výhody

CV s názvem VasePrijmeni_CV.* a kopii VŠ diplomu zašlete na níže uvedený kontakt (paní Benkovičová). Prozatím pracovní poměr na dobu určitou, v případě úspěšného zvládnutí funkce přechod na dobu neurčitou.

Požadované vzdělání

Absolvent s praxí

Adresa

Šmahova 1244/112
Brno
62700

Kontakt

benkovicova@geotest.cz

Zobrazit detail této firmy