Stáž v oddělení Řízení IT rizik - Praha

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

PwC Česká republika

Popis pozice

Nejde Vám PwC a IT dohromady?
Hledáme nové kolegy na stáže v našem oddělení Řízení IT rizik

Jako součást našeho týmu rozvinete své znalosti a zkušenosti v oblastech jakou jsou:
• mapování business procesů, testování interního kontrolního prostředí v oblasti IT, posouzení rizik
• revize implementace a migrace ERP systémů (typicky SAP), řízení nebo posouzení IT projektů
• posouzení zabezpečení síťové infrastruktury a datových skladů, penetrační testování

Jako člen tohoto týmu budete využívat procesní a technické znalosti a zkušenosti pro zhodnocení kontrolního prostředí v auditovaných společnostech. Kromě této činnosti můžete poskytovat i řadu dalších konzultačních služeb v oblasti procesních kontrol, informačních systémů a zpracování dat přímo našim klientům.

Požadavky

• studenty 3. - 5. ročníku studia na vysoké škole
• přehled a zájem o podnikového oblast IT - fyzická i logická infrastruktura, procesy, rizika, IT bezpečnost a hrozby
• analytické a logické myšlení
• výbornou znalost češtiny a dobrou znalost angličtiny
• ochotu cestovat v rámci ČR/regionu

Zaměstnanecké výhody

• zajímavou práci na různých pracovních projektech u řady předních českých a nadnárodních společností
• vzdělání a možnosti osobního rozvoje
• práci v profesionálním a velmi přátelském týmu

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Hvězdova 1734/2c
Praha 4
0

Kontakt

cz.recruitment@cz.pwc.com

Zobrazit detail této firmy