Specialista/ka Trade Finance junior

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika geografie informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Klíčové činnosti:
- administrativní činnosti v útvaru bankovních záruk
- kompletace a správa obchodních složek
- administrativní ukončování obch. případů, spolupráce na archivaci
- kontrola sestav obch. případů
- rekonciliace, kontroly
- poštovní agenda
- spolupráce při přípravě a zpracování standardních záručních obchodů

Požadavky

- Vzdělání vysokoškolské I. nebo II. stupeň (vhodné pro absolventy) nebo úplné střední s maturitou + praxe do 2 let
- Anglický jazyk na min. úrovni B1 (na úrovni orientace v dokumentaci a písemně)
- Německý jazyk výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Schopnost samostatné práce

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti – vítěze soutěže Banka roku 2012, Nejžádanější zaměstnavatel desetiletí...
- Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty, stravenky, flexi passy, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna…)
- Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
- Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

katerina_hanouskova@kb.cz

Zobrazit detail této firmy