Trainee - finanční trhy

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Popis pozice

Výjimečné oddělení, výjimečně hledá, výjimečného člověka.

Finanční trhy ČSOB hledají spolupracovníka

Co Vás čeká:
1,5 roční komplexní vzdělávací program pro FT postavený na získávání praktických zkušeností, vhodně doplněný systémem přednášek a školení.

Během prvních 3 měsíců
- poté, co poznáte jednotlivé činnosti a souvislosti mezi nimi, Vám budou přidělovány jednodušší samostatné úkoly v každém z týmů (Operace na devizových a úrokových trzích, Obchodování pro klienty, Služby finančních trhů). Naučíte se pracovat v systémech používaných pro obchodování (Bloomberg, Reuters atd.)

Do půl roku budete
- znát principy obchodování a oceňování lineárních derivátů, obchodů na měnových trzích, oceňování opcí
a obchodování s nimi a budete schopen/schopna zastupovat kolegy v rámci FT

Do roka
- se stanete platným členem týmu odborníků, kteří se podílejí na zajištění obchodů v řádu desítek miliard korun. Možná budete ještě potřebovat sem tam radu, ale dokážete pracovat samostatně.

Po skončení trainee programu:
Budeme-li s Vaší prací spokojeni, nabídneme Vám smlouvu na dobu neurčitou v týmu, kde se nejlépe osvědčíte.

Pokud máte matematický mozek, praktické uvažování a nebojíte se učit,
VZDĚLÁNÍ V OBORU FINANČNÍCH TRHŮ NENÍ NEZBYTNOSTÍ!

Zaměstnanecké výhody

Proč pracovat právě s námi/u nás?
• Budete pracovat v moderní budově obklopeni zelení nebo budete pracovat v modern9 ekologické budově, která získala řadu ocenění
• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
• Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• Naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii nastavenou na míru, 3 dny zdravotního volna, mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby , flexibilní přístup (co vám vaše práce umožní)

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
15057

Kontakt

lmalinova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy