Modelování a řízení rizik – interní auditor/-ka junior

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Popis pozice

Stěžejní náplň činnosti:
• prověřování a hodnocení řídících a kontrolních mechanizmů a systémů v ČSOB/KBC skupině
• vytváření auditních zpráv včetně doporučení ke zlepšení a to celé v angličtině
• poskytování poradenské činnosti především v oblasti řízení rizik

Požadavky

Požadovaná kvalifikace:
• vysokoškolské vzdělání – matematické obory požadujeme znalost modelování)
• pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• dobrá znalost práce s PC a SW aplikacemi MS Office
• zájem o problematiku rizikových modelů
• praxe v oblasti auditu (popř. ostatních kontrolních funkcí) výhodou

Specifické požadavky:
• prezentační a komunikační dovednosti
• spolehlivost a přizpůsobivost
• analytické myšlení
• schopnost týmové spolupráce

Zaměstnanecké výhody

Proč pracovat právě u nás?
• Budete pracovat v moderní budově obklopeni zelení nebo budete pracovat v modern ekologické budově, která získala řadu ocenění
• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
• Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
• Naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
o cafeterii nastavenou na míru
o 3 dny zdravotního volna
o mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
o flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
15057

Kontakt

ivmrazkova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy