Analytik řízení dat – Divize Skupinové riziko, Praha

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Popis pozice

Pro oblast Skupinového rizika, především spojeného s reportingem a kontrolou úvěrování, hledáme analytika řízení dat, který bude podporovat provoz a také projekty nad novým datamartem (technologie Teradata). Naše projekty pokrývající ČSOB banku, případně také dceřiné společnosti a také dodávky pro KBC, ČNB a Evropskou Centrální Banku. Projekty obyčejně mají mandatory povahu a jsou v gesci CRO (člena představenstva).

Pracovní náplň
• Analýza business požadavků a podpora našich interních zákazníků při jejich tvorbě
• Tvorba zadání pro vývojáře (návrh datových struktur, transformací, definice reportovaného portfolia dat…)
• Testování kvality vývojářských dodávek
• Podpora provozu datamartu (řešení incidentů, drobného vývoje…)

Požadavky

Osobnostní profil a zkušenosti
• Analytické a systematické myšlení nutnou podmínkou
• Warehousing a business intelligence zkušenosti
• Znalost ČSOB bankovních systémů a dat velkou výhodou
• Znalost SQL potřebná (SAS výhodou)
• VŠ vzdělání s minimálně roční praxí v oblasti technické práce s daty, nebo SŠ s min. 5letou praxí v oboru
• Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
• Silná zaměřenost na dosahování cílů
• Týmový hráč
• Proklientský přístup
• Odolnost vůči stresu

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
15057

Kontakt

lmalinova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy