Linux Administrátor

Lokalita

Praha - Holešovice, Classic 7, budova E

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Et netera a.s.

Popis pozice

Hledáme linuxového administrátora, který by pomáhal našim klientům uskutečnovat vize v prostředí internetu formou prezentací, portálů a dalších služeb. Pracoval bys v týmu, který se podílí na realizaci projektů a také je následně odpovědný i za jejich bezchybný chod. Všechno co provozujeme, vychází ze systému GNU/Linux, Javy a PHP. V Etneteře za více jak 15 let jsme dokázali postavit rozsáhlé systémy pro splnění vysokých nároků našich klientů a zajistit jejich provoz. Nyní hledáme do našeho týmu další posily.

Požadavky

• Minimálně 2 roky zkušenosti z provozem Linuxových serverů.
• Think out of the box.
• KISS principe.
• Mít na věci vlastní názor, ale dokázat akceptovat jiný.
• Velmi dobré komunikační schopnosti.
• Velmi dobré znalosti následujících technologií:
o Linux (CentOS)
o TCP/IP
o Skriptování bash/perl/python.
o Virtualizace.
• Výborná znalost provozu technologií alespoň z jedné oblasti:
o MySQL, Galera, Postgres, MongoDB.
o Puppet, Ansible.
o HAproxy, Varnish.
o Nginx, Apache, Tomcat.
o GFS, GlusterFS.

Zaměstnanecké výhody

Co ti nabízíme?
• Podílet se na realizaci významných projektů nejen v ČR (Fortuna, Datart, Škoda Auto, O2).
• Prostor pro vývoj a výzkum nových technologií, posunovat stávající řešení dál.
• Možnost vyvíjet vlastní řešení a produkty (např. EWA).
• Prostor pro přednášení na konferencích (LinuxDays, SUT) nebo jinou publikaci.
• Nezáleží na tom jak dlouho v práci sedíš nebo kde práci děláš, ale co za tu dobu dokážeš!

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Milady Horákové 108
Praha 6
16000

Kontakt

hr@etnetera.cz

Zobrazit detail této firmy