Technolog - výroba scintilátorů

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika chemie technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 120 zaměstnanci a obratem 150 mil. Kč. V současné době hledáme kandidáty na pozici TECHNOLOG.

Náplň práce:

  • správa, údržba a rozvoj současných technologií/procesů spjatých s komoditou výroby scintilátorů,
  • tvorba technické dokumentace, technologických postupů, reglementů,
  • příprava, implementace a udržování standardů,
  • odpovědnost za proveditelnost výroby, řešení aktuálních problémů ve výrobě,
  • spolupráce s vývojem.

Požadavky

  • VŠ/VOŠ vzdělání technického směru,
  • praxe na pozici technologa výhodou,
  • technické myšlení, proaktivní přístup,
  • konstruktivní přístup k řešení problémů,
  • samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti,
  • angličtina

Další informace

Nabízíme:

  • zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
  • zázemí české společnosti,
  • práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
  • velký prostor k vlastnímu růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • životní pojištění.

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Kontakt

481 319 511, hlubuckova@crytur.cz

Zobrazit detail této firmy