Projektový manažer - junior

Lokalita

Liberecký

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
chemie matematika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Náplň práce • řízení projektů pod supervizí zkušeného Projektového manažera • koordinace a příprava nabídek, koordinace a řízení předvýrobních činností projektů • ověřování a kontrola specifikací produktů • zajištění logistiky a expedice • supervize výrobní fáze, po-výrobní servis (montáže, údržba, reklamační řízení) • koordinace jednotlivých činností tak, aby byl zajištěn výstup v požadované kvalitě a čase • spoluřízení projektového týmu

Požadavky

Požadujeme • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru • zkušenosti s řízením projektů výhodou • dobrá znalost MS Office (výhodou MS Project a obdobné plánovací nástroje) • znalost SAP výhodou • dobrá znalost AJ (slovem i písmem) • organizační schopnosti, flexibilita • samostatnost, pečlivost, loajálnost

Nástup: 1.6.2015 nebo dle dohody

Další informace

Nabízíme • možnost trvalého vzdělávání a dalšího odborného a osobního rozvoje • tvůrčí práci se zajímavým produktem • výhody bohaté sociální politiky - zaměstnanecké výhody, balíček zaměstnaneckých benefitů, týden dovolené nad rámec zákona • práce v kolektivu mladých lidí • možnost dalšího profesního růstu • zajímavé a stabilní zaměstnání v úspěšné a perspektivní společnosti s celosvětovou působností

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Nový Svět 915
Kamenický Šenov
47114

Kontakt

488 113 440

Zobrazit detail této firmy