Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: IT ANALYTIK DO ENERGETIKY

Název
Unicorn
Adresa
0 Praha 3, V Kapslovně 2767/2
Typ
HPP
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Stojíš na začátku kariéry? Jsi komunikativní, umíš ale i naslouchat a dobře se ptát? Vymýšlet řešení ti není cizí? Tak co bys řekl možnosti přidat se do našeho týmu, který se zabývá vývojem softwaru pro oblast energetiky?

Nezáleží na tom, zda už máš s analýzou nějaké zkušenosti, nebo teprve začínáš. U nás dáme prostor všem a dostaneme z Tebe to nejlepší.
Požadavky
* Absolvoval jsi VŠ technického směru.
* Orientace v oblasti IT (např. základy programování, povědomí o životním cyklu vývoje software).
* Máš logické a analytické myšlení.
* Parťák, týmový hráč, za kterým je vidět dobře odvedená práce.
Zaměstnanecké výhody
Pár dalších důvodů, proč se přidat právě k nám:

* Budeš pracovat s těmi nejlepšími ve svém oboru.
* Nenecháme tě stagnovat, pravidelně se budeš vzdělávat a rozvíjet podle svých cílů.
* Dáme ti možnost vyrůst v respektovaného odborníka.
* Poskytneme ti vše, co budeš potřebovat, aby se ti pracovalo co nejlépe.
Kraj konání
Středočeský
Praha, Chodov
Kontakt
(+420) 606 067 852
Kontaktní osoba
Michaela Křížová
Nabídka vložena dne
07. 02. 2019
Nabídka vyprší dne
07. 03. 2019
Přihlášení
Události