Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: JUNIOR FE VÝVOJÁŘ

Název
Unicorn
Adresa
0 Praha 3, V Kapslovně 2767/2
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Webové technologie jsou stále v kurzu. Pokud se i ty o tuto oblast zajímáš a chceš získat praktické zkušenosti, máme pro Tebe ideální řešení. Staň se Junior Front-end vývojářem a podílej se na vytváření aplikací, které mají smysl.

* vývoj užitečných aplikací do oblasti zdravotnictví, HR nebo třeba energetiky
* zaměříš se na vývoj front-endu, v budoucnu je možné si vyzkoušet i vývoj back-endu
* budeš pracovat v menším týmu 5ti kolegů
Požadavky
* můžeš nám věnovat min. 20 hod/týden, spolupráce je možná na plný i částečný úvazek
* ovládáš HTML/CSS/JavaScript na pokročilé úrovni, optimálně máš povědomí o objektově orientovaném programování
* zájem o rozvoj v oblasti IT s chutí se zlepšovat - a to především na tvorbě prezentační vrstvy aplikací
* nechybí ti chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a máš schopnosti "týmového hráče"
Zaměstnanecké výhody
Proč do toho jít?

* osvojíš si znalosti vývoje moderních front-end aplikací
* čeká tě profesní, technologický i osobnostní růst
* máme pro tebe benefity, které si skutečně užiješ (např. jachting, firemní apartmány na horách i u moře)
* preferujeme dlouhodobou spolupráci a možnost podílet se na zajímavých projektech
* rychlý náborový proces, kde nebudeš muset chodit na několik kol pohovorů, u nás proběhnou maximálně dvě schůzky
Kraj konání
Středočeský
Praha, Kolbenova
Kontakt
(+420) 606 067 852
Kontaktní osoba
Michaela Křížová
Nabídka vložena dne
13. 02. 2019
Nabídka vyprší dne
13. 03. 2019
Přihlášení
Události