Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: SENIOR DEVELOPER C/C++ Qt

Název
Medical Technologies CZ a.s.
Adresa
16000 Praha 6, Evropská 178
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Co u nás budeš dělat:
Navrhovat softwarovou architekturu grafické platformy pro řízení medicínských přístrojů
Vytvářet kód pro softwarovou obsluhu hardwarových rozhraní přístroje
Implementovat dotyková grafická uživatelská rozhraní v prostředí Qt na platformách Windows / Linux
Spolupracovat na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, testování)
Při své práci budete také v kontaktu se zahraničními kolegy a dodavateli
Požadavky
Co od Tebe očekáváme:
Pokročilá znalost a zkušenost s programovacími jazyky C, C++
Pokročilá znalost práce v Qt
Zkušenost z objektově orientovaného programování
Základní znalost angličtiny (alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci)
Nástupní plat
55000+
Zaměstnanecké výhody
Co Ti společnost nabízí:
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
Práci na zajímavých technologických projektech, vyvoj nových technologií
Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
Dobré finanční ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
Sportovní a společenské vyžití podporované firmou
Kraj konání
Praha
Česká Republika
Kontakt
HR oddělení
Kontaktní osoba
Mirka Svobodová
Nabídka vložena dne
06. 02. 2019
Nabídka vyprší dne
06. 03. 2019
Přihlášení
Události