Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: SW tester/testerka

Název
Medical Technologies CZ a.s.
Adresa
16000 Praha 6, Evropská 178
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Co u nás budeš dělat:

- Provádět softwarové testy na cílových medicínských zařízeních a v simulacích
- Podílet se na návrhu software s ohledem na testovatelnost a automatizované testy
- Spolupracovat na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, programátoři)
Požadavky
Co od Tebe očekáváme:
- SŠ / VŠ vzdělání nebo praxe v oboru, aktivní zájmem o obor
- Schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení
- Zkušenost s testováním a testovacími procesy výhodou
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu funkce
Nástupní plat
35 000+
Zaměstnanecké výhody
Co Ti společnost nabízí:
- Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
- Zajímavé technologické projekty z medical oboru
- Dobré finanční ohodnocení
- Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- Flexibilní pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
- Sportovní a společenské vyžití podporované firmou
Kraj konání
Praha
Česká Republika
Kontakt
HR oddělení
Kontaktní osoba
Mirka Svobodová
Nabídka vložena dne
06. 02. 2019
Nabídka vyprší dne
06. 03. 2019
Přihlášení
Události