Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Specialista průmyslových práv

Název
Medical Technologies CZ a.s.
Adresa
16000 Praha 6, Evropská 178
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
  • informatika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Chceš být specialistou ve firmě zabývající se vývojem zdravotnické techniky?

Co u nás budeš dělat:
- Vytvářet přihlášky patentů/užitných vzorů /ochranných známek/průmyslových vzorů
- Analyzovat a hodnotit vyvíjená řešení pro doporučení způsobu průmyslověprávní ochrany
- Komunikovat s R&D a produktovým marketingem v předvývojové a vývojové fázi produktu
- Sledovat technické trendy a nová řešení
- Koordinovat a komunikovat přihlášky průmyslových práv se zahraničními patentovými
zástupci a patentovými úřady
- Komunikovat a podporovat zahraniční pobočky v oblasti průmyslových práv
- Připravovat rešerše průmyslových práv
- Podílet se na vymáhání práv a řešení soudních sporů průmyslových práv
Požadavky
Co od Tebe očekáváme:
- VŠ technického/přírodovědného případně právního směru, pokud vám jsou technické
nebo přírodní vědy blízké
- Vhodné i pro čerstvé absolventy
- Předchozí zkušenosti v oblasti průmyslových práv jsou vítány, nikoliv nezbytné
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka
- Smysl pro detail, pečlivost
- Odpovědnost za svěřené úkoly
- Ochotu vzdělávat se
Nástupní plat
35 000+
Zaměstnanecké výhody
Co Ti společnost nabízí:
- Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti
- Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových technologií
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu
- Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
- Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách
- Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
- Společenské a sportovní akce
Kraj konání
Praha
Česká Republika
Kontakt
HR oddělení
Kontaktní osoba
Mirka Svobodová
Nabídka vložena dne
06. 02. 2019
Nabídka vyprší dne
06. 03. 2019
Přihlášení
Události