Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Asistent/asistentka v oboru matematika (2 pozice, úvazek 0.5)

Název
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení akademické pozice

Asistent v oboru matematika

Pracoviště: katedra matematické analýzy a aplikací matematiky (Informace o katedře a její činnosti)
Počet pozic: 2
Úvazek: 0,5
Předpokládaný nástup: 1. 3. 2019
Požadavky
vzdělání získané absolvováním magisterského studijního programu v oboru Matematika nebo Aplikovaná matematika;
praxe minimálně 2 roky v oboru;
předpoklady pro pedagogickou a odbornou či vědeckou publikační činnost;
schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice.
Kraj konání
Olomoucký
Přírodovědecká fakulta UP - Katedra matematické analýzy a aplikací matematiky
Kontaktní osoba
Dagmar Petrželová
Nabídka vložena dne
24. 01. 2019
Nabídka vyprší dne
16. 02. 2019
Přihlášení
Události