Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Vedoucí oddělení kontroly a finančního řízení projektů

Název
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
- řízení oddělení zabývajícího se primárními kontrolami a finančním řízením projektů;
- koncepční činnost spojená s plánem a realizací primárních kontrol dle požadavků EK a v souladu s legislativou ČR;
- koordinace činností souvisejících se zpracováním reportů a zpráv pro MŠMT, EK;
- účast na informačních seminářích, prezentace pravidel programu;
- spolupráce s věcnými odbory v rámci organizace, s interním a externími auditory, zástupci ministerstev a Evropské komise.
Požadavky
- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru;
- zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců nebo pracovního týmu;
- orientaci v účetnictví a kontrolní činnosti;
- aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2;
- znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint);
- schopnost řídit a motivovat tým, odolnost vůči stresu;
- výborné komunikační, organizační a prezentační schopnosti.

VÝHODOU:
- znalost problematiky a fungování evropských vzdělávacích programů;
- zkušenost s prováděním kontrolní činnosti evropských vzdělávacích programů;
- zkušenost s komunikací s auditory ve fázi před auditem, v jeho průběhu a po jeho ukončení;
- zkušenost se zpracováním komplexních finančních zpráv evropských vzdělávacích programů;
- zkušenost se zpracováním finančních zpráv v anglickém jazyce.
Zaměstnanecké výhody
- práci na plný úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou);
- pružnou pracovní dobu;
- zázemí stabilní organizace (příspěvková organizace MŠMT);
- zaměstnanecké benefity;
- práci v centru Prahy (metro „B“, stanice Náměstí Republiky).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, předejte personalistce či zašlete Váš životopis a motivační dopis v českém jazyce. Nabídky uchazečů přijímáme do 16. února 2019. NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte, a telefonický kontakt na Vás.
Kraj konání
Praha
Dům zahraniční spolupráce
Nabídka vložena dne
24. 01. 2019
Nabídka vyprší dne
16. 02. 2019
Přihlášení
Události