Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Trainee – Specialista pro simulace

Název
Typ
asistentský / trainee program
Obory
  • geografie
  • informatika
  • matematika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Baví tě modelování procesů v simulačních programech? Rozvíjející se letiště s mnoha systémy pro tebe může být zajímavou výzvou!
Co bude tvojí náplní práce?
vyvíjet a rozvíjet model letištních terminálů a ploch ve speciálním simulačním programu ArcPORT
analyzovat jednotlivé procesy odbavení a toku cestujících, zavazadel i letadel
zpracovávat analýzy provozních dat
validovat správné nastavení terminálového i letištního modelu
připravovat výstupy pro různé provozní „what-if“ scénáře
spolupracovat s odborníky z provozu letiště
Požadavky
Co by měl mít ideální uchazeč?
úspěšně ukončené bakalářské studium VŠ
analytické myšlení
zkušenost s modelováním procesů (výhodou)
znalosti z provozu terminálů (výhodou)
Zaměstnanecké výhody
Můžeš se těšit na:
práci formou dohody o pracovní činnosti
kvalifikovanou praxi při studiu
svými výsledky ovlivňovat kapacity a podobu vnitřního uspořádání terminálů
při dobrých výsledcích možnost zůstat na pozici ve formě HPP
mladý a příjemný kolektiv
atraktivní prostředí dynamicky se rozvíjejícího letiště

135Kč/hod

Více informací ZDE
Kraj konání
Praha
Letiště Praha, a.s.
Kontaktní osoba
Barbora Ptáčková
Nabídka vložena dne
14. 01. 2019
Nabídka vyprší dne
14. 02. 2019
Přihlášení
Události