Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Analytik a výkonnostní marketer v herním studiu

Název
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Herní firma Notre Game tě potřebuje!
Jsme pohodový kolektiv lidí, které spojuje jeden velký projekt unikátní karetní hry Scratch Wars spojené s aplikací, která má ambice dobýt svět. Daří se nám a hledáme schopné lidi na posílení týmu nejen pro naši globální expanzi.

Co budeš dělat:
● Připravovat strategii akvizice hráčů v ČR/SR a nových zahraničních trzích
trzích přes sociální média
● Plánovat, nastavovat a analyzovat kampaně na sociálních sítích (hlavně
YouTube, ale i Facebook a Instagram)
● Ve spolupráci s naším kreativcem připravovat akviziční kampaně
● Sledovat, jak funguje náš web
● Pokud budeš chtít, můžeš řídit spolupráci s našimi influencery
Požadavky
V této práci se ti určitě bude líbit, pokud:
● se vyznáš v online marketingu (web, sociální sítě, PPC...)
● máš silné analytické myšlení, miluješ práci s čísly
● Google analytics, Business Manager (FB ads) a Adwords jsou tvoji kamarádi

Výhodou ti bude:
● znalost app marketingu
● práce s Custom Audience
● znalost herního prostředí, orientace v mobilních hrách
● zkušenost s hlavní cílovou skupinou (děti 8 -16)
Zaměstnanecké výhody
Co ti nabízíme:
● Možnost účastnit se globální expanze unikátní karetní hry
● Práci na (ideálně) full-time, většinu času z pražské kanceláře v Karlíně
● Přizpůsobivou pracovní dobu a možnost občasného home office
● Plat adekvátní Tvým zkušenostem a Tvému výkonu
● Pracovat v malém týmu profíků (a přitom v neformálním prostředí) a dozvědět se tak mnoho i z jiných oborů

Nástup ideálně ihned.
Kraj konání
Praha
Nabídka vložena dne
14. 01. 2019
Nabídka vyprší dne
14. 02. 2019
Přihlášení
Události