Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Výzkumný pracovník v oblasti nádorové biologie

Název
Obory
  • biologie
Popis pozice
Výzkumný pracovník v oblasti nádorové biologie – nabízíme práci na renomovaném pracovišti, jehož cílem je propojovat základní výzkum s klinickými aplikacemi. Naše pracoviště nabízí široké metodické zázemí, pokrývající práci s tkáňovými kulturami, histologii, mikroskopické metody, proteomiku a hmotnostní spektrometrii, sekvenování nové generace, práce s rekombinantními proteiny a protilátkami atd.
Požadavky
vysokoškolské (přírodovědné/medicínské zaměření), titul Ph.D.
schopnost samostatné vědecké práce
znalosti základních experimentálních metod, zejména pak v oblasti histologie nebo morfologické analýzy
schopnosti žadatele musí být podloženy samostatnou publikační činností v zahraničních impaktovaných časopisech
Zaměstnanecké výhody
Více o pozici na https://www.mou.cz/vyzkumny-pracovnik/j144
Kraj konání
Jihomoravský
Masarykův onkologický ústav - Regionální centrum aplikované molekulární onkologie (RECAMO)
Nabídka vložena dne
03. 01. 2019
Nabídka vyprší dne
31. 01. 2019
Přihlášení