Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Regionální konzultant (RK) programu Erasmus + mládež

Název
Obory
  • biologie
  • ekologie
  • farmacie
  • fyzika
  • geografie
  • geologie
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • potravinářství
  • technika a elektrotechnika
  • učitelství
Popis pozice
Dům zahraniční spolupráce (DZS) vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Regionální konzultant (RK) programu Erasmus+ mládež v Jihomoravském kraji
Náplň činností:
- poskytování poradenství a konzultací žadatelům o finanční podporu z programu Erasmus+ mládež;
- vyhledávání potenciálních organizací/účastníků programu Erasmus+ mládež a seznamování s jejich možnostmi (např. formou prezentací);
- podpora síťování mezi organizacemi zapojenými do programu Erasmus+ mládež a krajským úřadem;
- na základě zadání DZS propagace program Erasmus+ na regionální úrovni (včetně vystupování v regionálních médiích).

Jednotlivé činnosti jsou v různých obdobích roku v různých intenzitách v souladu s uzávěrkami programu Erasmus+.
Požadavky
Profil kandidáta:
- min. SŠ vzdělání;
- min. 2 roky praxe v oblasti práce s mládeží a neformálního vzdělávání (NFV) 1;
- vedení min. 2 schválených projektů z programu Mládež v akci nebo Erasmus+ mládež;
- znalost projektového managementu;
- komunikační a prezentační dovednosti;
- ochota komunikovat s médii (na základě zadání od DZS);
- zázemí pro konzultace projektů;
- znalost anglického jazyka (na úrovni min. B2);
- trvalé/přechodné bydliště v Jihomoravském kraji.
Zaměstnanecké výhody
- pravidelný kontakt a podporu ze strany Domu zahraniční spolupráce a celé sítě regionálních konzultantů;
- možnost dalšího profesního vzdělávání včetně účasti na školení v zahraničí;
- odměna 200 Kč/hod. (předpokládaný rozsah činnosti 25 hod./měsíc, případně lze upravit dohodou).

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:
1. zaslání životopisu zaměřeného na práci s mládeží (včetně referenční/ch osob/y),
2. zaslání motivačního dopisu,
3. regionální konzultant nesmí figurovat v žádostech o grant programu Erasmus+ mládež (jako osoba oprávněná k podpisu smlouvy nebo kontaktní osoba projektu) a nesmí být současně hodnotitel programu Erasmus+ mládež.

Forma spolupráce:
Spolupráce je možná na základě rámcové smlouvy (IČO) nebo na dohodu o provedení práce. Preferována je spolupráce na základě rámcové smlouvy (IČO).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis na e-mailovou adresu: volnamista@dzs.cz.
NEZAPOMEŇTE uvést název pozice (RK Jihomoravský kraj) a telefonický kontakt na Vás.

Nabídky uchazečů přijímáme do 7. 12. 2018.
Kraj konání
Jihomoravský
Nabídka vložena dne
04. 12. 2018
Nabídka vyprší dne
07. 12. 2018
Přihlášení