Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Připoj se k týmu bikesharingové společnosti Homeport s.r.o.! Hledáme šikovného testera, který nám pomůže s testováním nové aplikace.

Název
Homeport s.r.o.
Adresa
18600 Praha, Křižíkova 237/36A
Typ
VPP
Obory
  • informatika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Zajímá tě e-bikesharing a technologie kolem něj? Jsi studentem 2. či vyššího ročníku?

Homeport nabízí pracovní příležitost pro studenty na pozici testera, který bude hrát důležitou roli při vývoji naší nové appky.
Požadavky
Žádáme nástup ihned. Systémový přístup k práci a zodpovědnost je podmínkou. Požadujeme tři dny v týdnu.
Nástupní plat
20.000 Kč/měs.
Zaměstnanecké výhody
Směny a konkrétní dny jsou na domluvě tak, aby jsi mohl/a skloubit práci se školou. Máme mladý kolektiv a v kanceláři psí společníky. Přidej se k nám!
Kraj konání
Praha
Corso Karlín
Kontaktní osoba
Jiří Vrzala
Nabídka vložena dne
25. 11. 2018
Nabídka vyprší dne
26. 12. 2018
Přihlášení