Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Technička výzkumu

Název
Obory
  • ekologie
Popis pozice
Hledáme pro pracoviště ve Strnadech (část Prahy – Zbraslav) do pracovního týmu útvaru Ekologie lesa novou kolegyni na pozici technička výzkumu.

Náplň práce

Práce v terénu zahrnující údržbu výzkumného zařízení, odběr vzorků půd a jehličí, dendrometrická šetření
Zpracování získaných vzorků a jejich příprava pro laboratorní analýzy
Základní zpracování získaných dat a reportování výsledků
Požadavky
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání lesnického směru
Ochotu vyjíždět na vícedenní služební cesty do terénu a časovou flexibilitu
Dobrou úroveň práce s PC, zejména MS Office
Alespoň základní znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody
Různorodou a zajímavou práci
Přátelský kolektiv
Příležitost k odbornému růstu
Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)
Pozici vhodnou i pro absolventy.
Nástup ihned
Místo výkonu práce Praha – Zbraslav, část Strnady; dobrá dostupnost MHD
Kraj konání
Praha
Prahy – Zbraslav
Kontakt
Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. - Útvar Ekologie lesa
Kontaktní osoba
Ing. Monika Vejpustková Ph.D.
Nabídka vložena dne
24. 10. 2018
Nabídka vyprší dne
24. 11. 2018
Přihlášení
Události