Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Laboratorní technik pro Biologický ústav LF MU

Název
Obory
  • biologie
  • chemie
Popis pozice
Tajemník Lékařské fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na pozici laboratorní technik.

Hledáme motivovaného jedince, který se chce zapojit do našeho týmu výzkumu v oblasti muzibuněčné komunikace. Laboratoř se nachází v Biologickém ústavu Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Náš ústav hostí zahraniční vědce mnoha národností a poskytuje vysoce interaktivní prostředí s moderním vybavením.

Pracovní náplň:

provádění a dozor nad rutinními laboratorními úkoly se zaměřením na opravu poškozené DNA a jejich souvislost se vznikem nádoru
práce s autoklávem
příprava bežných roztoků a médií
objednávání spotřebního materiálu a jednání s dodavateli
údržba vybavení a realizace bezpečnostních předpisů v laboratoři
technik bude školit a/nebo dohlížet na vysokoškolské studenty při jejich výzkumu
Požadavky
Požadavky na uchazeče:

bakalářský titul v oboru Biologie, Molekulární biologie, Biochemie nebo podobném oboru
odpovídající zkušenosti ve výzkumu nebo kombinace zkušeností získaných ve výzkumu, školení a/nebo výuce.

Nástup
1.1.2019 nebo dle dohody
Kraj konání
Jihomoravský
Lékařská fakulta MU - Biologický ústav
Nabídka vložena dne
24. 10. 2018
Nabídka vyprší dne
16. 11. 2018
Přihlášení
Události