Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Pracovník podpory studentů s hendikepem zaměřený na IT

Název
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Hledáme kolegyni/kolegu na pozici Pracovník podpory studentů s hendikepem zaměřený na IT ve Středisku pro podporu studentů se specifickými potřebami ČVUT ELSA

Pracovní náplň:
· Instalace a správa standardních a speciálních technických nástrojů
· Metodologické vedení a zácvik uživatelů asistivních technologií a speciálních pomůcek (studenti s různými typy postižení)
· Digitalizace studijních materiálů: zpřístupňování studijních materiálů obsahujících odbornou symboliku (např. matematika, fyzika, aj.)
Požadavky
· Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
· Pokročilá znalost OS Windows
· Pokročilá znalost HTML jazyka
· Samostatnost a vlastní iniciativa v plnění pracovních úkolů

Výhodou:
• Znalost prostředí osob s postižením
• Základní povědomí o prostředcích asistivních technologií (screen readery, braillské tiskárny, softwarové lupy, metodiky přístupnosti webu apod.)
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
· Zaškolení v užívání prostředků asistivních technologií
· Možnost seberealizace a odborného rozvoje ve specifické oblasti IT
· Účast na vývoji nových nástrojů asistivních technologií
· Komunikace s odbornými pracovišti v mezinárodní komunitě
· Pracovní poměr na dobu neurčitou
· Platové ohodnocení podle platného Vnitřního mzdového předpisu ČVUT v Praze
· 6 týdnů dovolené
· Příspěvek na stravování

Výše úvazku: 0,5 - 1
Nástup: dle dohody
Kraj konání
Praha
centrum
Kontaktní osoba
Mgr. Barbora Čalkovská
Nabídka vložena dne
10. 10. 2018
Nabídka vyprší dne
30. 11. 2018
Přihlášení
Události