Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: SW/HW SPECIALISTA/KA DO LABORATOŘE SYSTÉMOVÉ INTEGRACE

Název
Obory
  • fyzika
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Popis pozice
Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace Technické univerzity v Liberci hledá kandidáta/ku na pozici:
SW/HW SPECIALISTA/KA DO LABORATOŘE SYSTÉMOVÉ INTEGRACE

Pracovní poměr:
• 100% úvazek, případně dle dohody
• pracovní smlouva bude uzavřena na 1 rok s možností prodloužení

Termín nástupu:
• září 2018, případně dle dohody
Požadavky
Užitečné dovednosti:
• vývojář SW a HW aplikací
• základní orientace v hadoop distribucích a použití hadoop jako úložiště, základní orientace v oblasti telemetrie, sensoriky, zpracování signálů v reálném
čase, znalost embedded systémů, znalost UVP, základní orientace ve 3D modelování výhodou
• znalost 3D frameworků, Unity nebo ThreeJS výhodou
• znalost bigdata nástrojů výhodou
• kreativní myšlení, schopnost systematické práce a vyvozování závěrů
• smysl pro zodpovědnost a týmovou práci

Vhodné vzdělání a praxe:
• ukončené středoškolské s maturitou v příslušném oboru
• znalost programování, elektroniky
• znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem
Nástupní plat
mzda odpovídající prestižnímu výzkumnému pracovišti, motivační mzdové a pracovní podmínky
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí ve špičkovém univerzitním ústavu
• zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci na výzkumných a vývojových projektech a zakázkách s průmyslem
• možnost ubytování na zaměstnanecké ubytovně
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• pružnou pracovní dobu
• možnost hlídání dětí už od 6 měsíců a univerzitní mateřskou školku
• závodní stravování
• 5,6 týdne (28 dnů) dovolené
• jazykové kurzy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete kontaktní osobě strukturovaný životopis s kopií dokladu o vzdělání.
Kraj konání
Liberecký
Kontaktní osoba
Ing. Alena Šilhavá
Nabídka vložena dne
27. 09. 2018
Nabídka vyprší dne
31. 10. 2018
Přihlášení