Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: PR specialista

Název
Obory
  • biologie
  • ekologie
  • farmacie
  • fyzika
  • geografie
  • geologie
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • potravinářství
  • technika a elektrotechnika
  • učitelství
Popis pozice
Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy (CPPT) přijme pracovníka na pozici PR specialista. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2019 v rozsahu max. 0,5 úvazku s perspektivou prodloužení.

Náplň práce:
Správa a náplň webových stránek CPPT
Plán prezentace na sociálních sítích a posléze nastavení a správa sociálních sítí
Aktivní vyhledávání informací ke zveřejnění na podporu činnosti CPPT
Zajištění interní komunikace o službách CPPT uvnitř Univerzity Karlovy
Spolupráce na tvorbě marketingové a komunikační strategie pro transfer znalostí a technologií UK
Spolupráce na kreativní tvorbě propagačních a informačních materiálů pro transfer znalostí a technologií UK
Organizace networkingových a propagačních akcí pro transfer znalostí a technologií UK – veletrhů, konferencí, kulatých stolů apod.
Podpora týmu CPPT
Požadavky
VŠ vzdělání bakalářské úrovně
anglický jazyk na úrovni min.B2
znalost MS Office
výhodou znalost grafických programů
svědomitost, pečlivost a samostatnost
kreativita, výborné vyjadřovací schopnosti
schopnost zvládat stres, schopnost týmové práce
komunikativnost, orientace na výsledek
Zaměstnanecké výhody
pracovní smlouvu do 31. 12. 2019 s možností prodloužení
odpovídající finanční ohodnocení
práce ve vysoce prestižní instituci
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Petrská 3)
flexibilní pracovní doba
stravenky
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání
další zajímavé zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis spolu se stručným průvodním dopisem na e-mailovou adresu osobni@ruk.cuni.cz.
Kraj konání
Praha
Nabídka vložena dne
25. 09. 2018
Nabídka vyprší dne
31. 10. 2018
Přihlášení
Události