Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Programátor C++ - studentské stáže

Název
Typ
stáž
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Studuješ na vysoké škole? Programuješ rád v C++ a chceš se naučit něco nového? Zkus naši stáž ve SCIA a připoj se k vývoji software SCIA Engineer, produktu, který pomáhá navrhovat nejzajímavější budovy, které znáš i ty.

Co u nás najdeš?
• Placenou stáž pro programátory během studia (plný úvazek přes léto nebo poloviční během akademického roku)
• Práci na úspěšném komerčním produktu
• Vedení a podporu od našich zkušených programátorů
• Podporu při rozšiřování znalostí
• Zkušenosti s vývojovými nástroji a agilní metodikou
• Možnost následné práce na plný úvazek
• Doporučení na LinkedIn

Koho hledáme?
• Studenty posledních ročníků vysokých škol se zaměřením na IT
• Studenty, kteří se nebojí týmové práce na úspěšné desktopové aplikaci
• Nadšené C++ programátory, kteří chtějí pracovat na smysluplném projektu
Požadavky
Co potřebuješ?
• Znalost C++, zkušenosti ze školních projektů jsou vítány
• Vědět, co je OOP a jak ho používat
• Hodí se znalost Microsoft Visual Studio
• Jsme mezinárodní společnost, proto je nutná dobrá znalost angličtiny
Zaměstnanecké výhody
Zaujali jsme tě?

Můžeš přímo napsat či zavolat Dagmar (tel.: +420 603 289 700, e-mail: d.kralova@scia.net).
Po vzájemném seznámení tě požádáme o tvé CV. Můžeš ho poslat rovnou, vše se tím urychlí.
Pokud tvá očekávání budou podobná našim, bude na řadě krátké zadání, na kterém nám předvedeš, jak jsi na tom s programováním. Do týdne ti pošleme vyhodnocení úlohy, které vypracuje jeden z našich špičkových programátorů, abys věděl(a), kde jsou tvé silné a slabé stránky. Pokud nás tvé řešení zaujme, pozveme tě na osobní pohovor.
Kraj konání
Praha
Kontakt
SCIA CZ, s.r.o., www.scia.net
Kontaktní osoba
Dagmar Králová
Nabídka vložena dne
20. 09. 2018
Nabídka vyprší dne
21. 10. 2018
Přihlášení
Události