Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Trainee v IT

Název
Typ
asistentský / trainee program
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Vezmeme Vás pod křídla a naučíme Vás technologii budoucnosti-kompletní REST API Management. Společně budeme otevírat bankovní svět třetím stranám! Práce s top API nástrojem, co byl vyhlášen LEADEREM v „Gartner's Magic Quadrant“. Naučíte se designovat celou platformu, analyzovat a udržovat API aktuální, sexy, bezpečné a neustále dostupné. Jako náš OPEN API konzultant můžete následně pracovat s řadou našich bankovních klientů, protože podobných specialistů je stále velmi málo. A máme prima kolegy i šéfa!
Požadavky
Nadšení a ochota, vše ostatní se dá naučit
Programování v jakémkoliv jazyce
Chuť přicházet věcem na kloub a učit se nové vychytávky
Mít zodpovědnost za svůj projekt i práci
Otevřenost, flexibilita, schopnost fungovat v týmu
Zaměstnanecké výhody
Naučíme Vás, jak být jedinečným expertem na APIčka a že je jich zatím málo!
Být součástí týmu otevřených lidí, co si umí společně poradit
Spolupracovat s nejlepšími experty v Čechách a učit se
Práci na super projektech pro významné klienty v ČR i EU
Naše zkušenosti, „best practices“, zavedený ekosystém vývojových nástrojů
Home office také umíme, až se u nás rozkoukáte
Můžeme spolu na pivo, šipky, ping-pong, únikovky... o
Můžete si půjčovat a učit se z našich knížek o Javě i jiných technologiích
Kraj konání
Praha
Husinecká 10, Praha 3
Kontakt
jPower8, s.r.o.
Kontaktní osoba
Karolina Kunftová
Nabídka vložena dne
14. 09. 2018
Nabídka vyprší dne
14. 10. 2018
Přihlášení
Události