Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Stipendijní pobyt MŠMT - Ruská federace

Název
Typ
stipendium
Obory
  • biologie
  • ekologie
  • farmacie
  • fyzika
  • geografie
  • geologie
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • potravinářství
  • technika a elektrotechnika
  • učitelství
Popis pozice
Dovolujeme si Vás informovat o nabídce *stipendijních pobytů* do Ruské federace pro studenty a akademické pracovníky UK, které se uskuteční v rámci rozpisu kvót mezinárodních smluv v akademickém roce 2019/2020.

Nabídka stipendií není specifikována na konkrétní vysoké školy v zahraničí. Předpokládá se, že si uchazeči sami vyhledají kontakty, o které mají zájem. Doporučuje se, aby v době podání přihlášky už měli uchazeči navázán kontakt s příslušným pracovištěm v zahraničí.

Stipendia jsou určena pro řádné studenty Univerzity Karlovy. Vybraní uchazeči by jimi tudíž měli zůstat i během svého stipendijního pobytu v zahraničí.
Požadavky
Zájemci musí předložit ve dvou vyhotoveních (1 originál a 1 kopie) následující doklady:

1. Přihlášku (Návrh na vyslání/Žádost o přiznání stipendia)
2. Studijní záměr
3. Studijní průměr

Vzhledem k zavedení elektronické evidence podání Návrhu na vyslání si uchazeči příslušný formulář vyplní elektronicky na internetové stránce
ZDE

Prosíme o odevzdání přihlášek do 10. 10. 2018 na Oddělení pro vědu a zahraniční styky MFF UK.

Bližší informace ke stipendiím jsou k nalezení na webových stránkách Domu zahraniční spolupráce MŠMT ZDE
Kraj konání
jiný
Ruská federace
Kontaktní osoba
Mgr. Marie Zedníková
Nabídka vložena dne
12. 09. 2018
Nabídka vyprší dne
10. 10. 2018
Přihlášení
Události