Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Specialista/ka (Programátor/Analytik) pro informační systémy v Řízení rizik

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Mezi Vaše klíčové činnosti bude patřit:

- Návrh nových jakož i redesign existujících komponent informačních systémů v oblasti Řízení rizik (jedny z nejdůležitějších systémů v celé bance s velkým etickým přesahem)
- Implementace databází, intranetových aplikací a služeb, datových toků a dalších typů softwarových nástrojů
- Aktivní účast na celém životním cyklu takových komponent
- Vytváření kódu v různých prostředích, zjednodušování, modernizace i optimalizace
Požadavky
Co od Vás očekáváme?

- Alespoň základní znalost databázových a/nebo intranetových řešení
- VŠ technického směru (MFF UK, FEL / FJFI / FIT ČVUT, VŠCHT, FI MU) výhodou
- AJ na technické úrovni
- Praxe v bankovnictví není podmínkou
- Pozitivní vztah k programování a práci s daty
- Schopnost a ochota pracovat v týmu
- Analytické myšlení
- Povědomí o riziku
- Motivace podílet se na složitých řešeních
- Operační systémy: Windows na stanici i na serverech
- Databáze: SQL Server, Oracle, Teradata
- Intranet: .NET MVC
- Další: .NET
Zaměstnanecké výhody
Co Vám Komerční banka nabízí

- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel roku 2017 a 2018
- Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Příležitost plnit náročné výzvy a úkoly, objevovat nové technické možnosti a spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí
- Pozitivní dopad Vaší práce do každodenního fungování společnosti a pro zajištění stability bankovního sektoru
- Možnost pracovat pro společensky odpovědného zaměstnavatele a zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
11. 08. 2018
Nabídka vyprší dne
11. 09. 2018
Přihlášení