Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: IT support - part time (20 hodin týdně)

Název
Greyson Consulting, s.r.o.
Adresa
14000 Praha 4, Na Pankráci 1724/129
Typ
VPP
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Hledáme ideálně studenta 1.-2.ročníku VŠ (FEI nebo FIIT) na IT support naší společnosti.
Máš při škole čas na part-time? Zajímá tě víc?

Jako IT SUPPORT budeš mít na starosti především:

- administrace firemních laptopů pro pražskou pobočku společnosti - cca 100 lidí - uživatelská podpora
- administrace serverů, sítě
- administrace ve Windows a Linuxu
Požadavky
- znalosti v oblasti administrace Windows, Linux
- alespoň částečná znalost LAN
- znalost FireWall není nutnou podmínkou
- ochota flexibilně pomáhat kolegům - nastavení PC apod.
- nebát se manuální práce (pokládání kabelů, montáže, drobné opravy apod.)
Zaměstnanecké výhody
- dlouhodobou a flexibilní práci na part-time
- práci v mladém kolektivu lidí
- zázemí středně velké ale rostoucí společnosti
- multisport kartu
Kraj konání
Praha
Kontakt
604570407
Kontaktní osoba
Jana Pišťáková
Nabídka vložena dne
11. 06. 2018
Nabídka vyprší dne
11. 08. 2018
Přihlášení