Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Junior Java programátor

Název
Greyson Consulting, s.r.o.
Adresa
14000 Praha 4, Na Pankráci 1724/129
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Podílíme se na dodávkách velkých projektů pro nejvýznamnější české, slovenské a rakouské banky, např. implementace nového internetového a mobilního bankovnictví. S přibývajícími projekty jsme se rozhodli rozšířit naše Java kapacity.

Pokud chceš být součástí skvélého Java týmu pod vedením velmi zkušeného tech leada, pak jsi to právě Ty, koho hledáme!

Jako Javista budeš:
> Vyvíjet aplikace pro největší české, slovenské a rakouské banky a pojišťovny
> Podílet se na návrhu a harmonizaci klíčových funkcí
> Testovat a ladit aplikace
> Implementace systému u zákazníku
Požadavky
Co bys měl splňovat?:

> SŠ nebo VŠ se zaměřením na informatiku
> Základy Java/J2EE
> Základy metod OOP
> Znalost web technologií HTML, CSS, XML
> Databáze v SQL
> Znalost frameworku Spring nebo Hibernate určitě uvítáme a bude velkou výhodou
> Chuť se učit a zdokonalovat
Zaměstnanecké výhody
# Přímou spolupráci s manažery významných firem na zajímavých SW projektech
# Práce v malých, efektivně fungujících týmech
# Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce
# Série profesionálních školení
# Perspektiva rychlého kariérního růstu až na manažerskou pozici
# Balíček zaměstnaneckých benefitů (pronajatá vila u moře, stravenky, cestovní pojištění, multisport karta, mobil a notebook i k soukromým účelům, zaměstnanecký referral bonus, profesní školení, firemní akce, příspěvek na business oblečení atd.)
Kraj konání
Praha
Česká republika
Kontakt
733712775
Kontaktní osoba
Marie Ryšková
Nabídka vložena dne
11. 06. 2018
Nabídka vyprší dne
11. 09. 2018
Přihlášení
Události