Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: ANALYTIK DAT

Název
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Kdo jsme?
Jsme společnost, která působí v České Republice již více než 15 let v oblasti zdravotnictví.
Zajišťujeme komplexní služby ve fázi před uvedením léčivého přípravku na trh (registrace a market access) a ve fázi po uvedení léčivého přípravku na trh (outcomes research, ceny a úhrady, farmakovigilance, komplexní regulační servis).
Připravujeme a provádíme všechny typy studií fáze IV (neintervenční postmaketingové studie, registry pacientů, epidemiologické studie, průzkumy trhu, atd.).
Účastníme se také vědeckých projektů ve spolupráci s univerzitami a zdravotnickými pracovišti.

Co Vás čeká:
- tvorba statistických plánů pro realizaci klinických projektů
- zpracovávání a analýza medicínských a farmakoekonomických dat včetně správy klinických registrů
- Využití širokého spektra analýzy dat od základních popisných metod přes vícerozměrné modely analýzy přežití po aplikaci moderních metod analýzy medicínských dat
- účast při tvorbě odborných publikací
Požadavky
- vysokoškolské vzdělání zaměřené na statistickou analýzu dat
- základní zkušenost v oblasti analýzy dat – Znalost základních statistických metod a zásad sběru a zpracování klinických dat
- uživatelskou znalost práce s PC
- výhodou zkušenosti se statistickými SW (STATA, R), základy práce s databázemi (SQL, ACCESS), pokročilá znalost MS Excel (jazyk VBA) a MS Word - pokročilou znalost AJ - spolehlivost, pečlivost, systematičnost, schopnost samostatné i kolektivní práce
Zaměstnanecké výhody
- osobní přístup v přátelském a dynamickém prostředí středně velké společnosti - možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
- zajímavé a motivační finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.
Kraj konání
Praha
Kontakt
Value Outcomes s.r.o.
Kontaktní osoba
Michaela Mandelíková
Nabídka vložena dne
30. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
30. 06. 2018
Přihlášení
Události