Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Brodaband Domain Trainee

Název
Typ
brigáda
Obory
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Dostaneš šanci pracovat s experty na inovační a FMC (Fix Mobile Conevergency) strategii, díky které chce T-Mobile posílit pozici v budování širokopásmových vysokorychlostních sítích FTTH/C. Výzvou pro tebe možná bude zjišťovat informace od různých techniků z firmy a koordinovat společné schůzky. Po ruce ti však vždycky bude tvůj mentor.
Požadavky
CO TĚ U NÁS ČEKÁ:
- Tvým hlavním úkolem bude aktivně sledovat trendy v oblasti širokopásmových mobilních sítí 5G, Wireless Access a pasivních optických sítí (XG-PON, NG-PON)
- Budeš sestavovat technologické reporty a prezentace pro management
- Budeš u implementace 5G sítě
- Když budeš chtít, budeš mít možnost účastnit se schůzek s managementem

PRÁCE U NÁS TI PŮJDE OD RUKY, KDYŽ:
- se orientuješ v mobilních systémech 2G/3G/LTE
- jsi už slyšel o pasivních optických sítích GPON, 10-PON, TWDM PON
- ti porozumění anglickým textům nedělá problémy
- tě baví tvorba prezentací a tvorba reportů
- orientuješ se v základech projektového managementu (čas od času budeš dělat zápisy ze schůzek včetně úkolů a jejich kontroly)
- jsi student/tka VŠ nebo čerstvý absolvent/ka, který/á má silný prozákaznický přístup, nebojí se rychlého prostředí změn a zapadne do naší party.
Zaměstnanecké výhody
- možnost, učit se 6 - 9 měsíců od experta na strategický vývoj a architekturu mobilních a fixních sítí
- projekt zpracovat do bakalářské nebo diplomové práce
- flexibilní pracovní dobu (max. 20 hod týdně) s možností home office
- mzdu, počítač (pokud chceš, můžeš použít i svůj)
- zaměstnanecký tarif za hubičku a Ticket Multi každý měsíc
- možnost účastnit se interních školení, vzdělávání a také firemních večírků a teambuildingů
Kraj konání
Praha
Kontakt
student@t-mobile.cz
Kontaktní osoba
Zuzana Stroblova
Nabídka vložena dne
28. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
28. 06. 2018
Přihlášení