Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Učitel/učitelka pro 2. stupeň ZŠ

Název
Typ
HPP
Obory
  • matematika
  • učitelství
Popis pozice
Fakultní ZŠ, Praha 10 Gutova, přijme učitele/učitelku pro 2. stupeň školy. Pozice:
• učitel/ka matematiky
• učitel/ka hudební výchovy

Místo se právě v těchto dnech uvolnilo, neboť dvě kolegyně odchází mimo Prahu.
Jsme základní škola GUTOVA v Praze 10 Strašnicích (metro A, Strašnická - cca 5 minut chůze). Nabízíme práci na plný úvazek. Po dohodě je možno sjednat i tzv. přespočetné hodiny.
Požadavky
Od našich učitelů žádáme zájem o práci s dětmi a kvalitu pedagogické práce. Kvalifikaci vítáme, umíme jednat i o výjimkách.
Podrobnosti najdete na stránkách školy v sekci KARIÉRA.
Zaměstnanecké výhody
Pracovní poměr u nás má dlouhodobou perspektivu. Jsme přátelský kolektiv. Uplatňujeme rovné jednání, nabízíme možnost tvůrčí práce a zaměstnanecké výhody. Díky vstřícnosti zřizovatele je u nás možno získat i nájemní byt v Praze 10. Nástup je možný již v srpnu 2018.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis.
Kraj konání
Praha
Fakultní ZŠ, Praha 10 Gutova
Kontakt
www.zsgutova/kariéra
Kontaktní osoba
Jiří Voneš - ředitel školy
Nabídka vložena dne
25. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
31. 08. 2018
Přihlášení
Události